29 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 174.443
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 182
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.611
Bolu

Yangınzedeler için elini taşın altına koydu

İnterbolutv köşe yazarlarından İnşaat Mühendisi Nadir Gürkan Yetkin, yangınzedeler için elini taşın altına koydu. Yetkin Kuzfındık Köyü’nde evlerini kaybeden vatandaşların teknik hizmetlerini ücretsiz olarak yapacağı sözünü verdi. www.interbolutv.com’un ilgi ile..

Yangınzedeler için elini taşın altına koydu
mntyapi banner

İnterbolutv köşe yazarlarından İnşaat Mühendisi Nadir Gürkan Yetkin, yangınzedeler için elini taşın altına koydu. Yetkin Kuzfındık Köyü’nde evlerini kaybeden vatandaşların teknik hizmetlerini ücretsiz olarak yapacağı sözünü verdi.

www.interbolutv.com’un ilgi ile okunan köşe yazarlarından Yetkin Tasarım Mimarlık-Mühendislik firması sahibi İnşaat Mühendisi Nadir Gürkan Yetkin yangınzedeler için elini taşın altına koyarak örnek bir hayırseverlik sergiledi.

Yetkin yaptığı açıklama ile Bolu’nun Merkez İlçesi Kuzfındık Köyü’nde geçtiğimiz günlerde çıkan yangın ile evleri yanan köylülerin yüreğine su serpti. Yetkin açıklamasında yangın felaketinde evleri yanan köylülerin mesleki olarak teknik hizmetlerini ücretsiz olarak yapacağı sözünü verdi.

Yetkin “Kuzfındık köyünde yangın felaketi nedeniyle evlerini kaybetmiş tüm vatandaşlarımızın mesleki olarak teknik hizmetlerini ücretsiz yapmayı buradan taahhüt ediyorum. Herkes elini taşın altına koyarsa yaraları kolayca sararız inşallah” dedi.

Açıklamasının ardından sayısız tebrik ve teşekkür mesajı alan Yetkin, Pazartesi günü Bolu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ile konuyu görüşerek işlemlerin başlaması için gerekli adımı atacağını belirtti.

Yetkin’in açıklamasına Bolu İl Genel Meclisi Üyesi Mazhar Bozoğlu da destek vererek Yetkin’in gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür etti ve bu davranışın diğer hayırseverlere de örnek olmasını diledi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL