Yetkin yetkiyi aldı...

Kısa süre önce Deva Partisi İl Başkanı olarak göreve atanan Bolu'nun tanınan İşinsanı Nadir Gürkan Yetkin, Genel Merkez'den listesinin onayını aldı. Yetkin şimdiden Bolu'da 3 ilçede teşkilatını kurdu. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Toplantısına katılan Yetkin; Bolu teşkilatı olarak Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ufkay Kadir Erker, Hukuk ve Adalet İl Başkan Yardımcısı Gizem Doğan ve Bolu Merkez İlçe Başkanı Reşat Ateş ile birlikte toplantıda boy gösterdi.

Yetkin yetkiyi aldı...
5 Ocak 2022

Geçtiğimiz yılın son aylarında AK Parti’den ayrılarak Bolu Deva Partisi İl Başkanı olarak göreve getirilen İnşaat Mühendisi Nadir Gürkan Yetkin, teşkilatını hızla kuruyor.

İl Başkanlığı görevine getirilmesinden kısa süre sonra Bolu’nun tanınan isimlerini teşkilatına bağlayan Yetkin, AK Parti’nin küstürdüğü isimleri Deva Partisi’ne davet etmesiyle dikkat çekti. Hazırladığı yönetim listesini Ankara’da İl Başkanları Toplantısında Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a sunan Yetkin’in burada Babacan’la yakın sohbetleri de gözlerden kaçmadı. Toplantıda Babacan’ın güven oyunu alan Yetkin, Bolu’da kısa sürede ilçe teşkilatlarını da kurdu.

En son Deva Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Toplantısına katılan Yetkin; Bolu teşkilatı olarak Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ufkay Kadir Erker, Hukuk ve Adalet İl Başkan Yardımcısı Gizem Doğan ve Bolu Merkez İlçe Başkanı Reşat Ateş ile birlikte toplantıda boy gösterdi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

1 yorum yapılmış

  • Birisi (5 Ocak 2022 - 15:04)
    Merak ediyorum, acaba bu yönetimde kaç kişi kendi partisine oy verecek