04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Spor

Yönetim Abdullah Ercan’ı da gündeme aldı

Beypiliç Boluspor’da daha önce kulüp ve milli takımlarda çeşitli yaş gruplarında görev alan Abdullah Ercan’ın da teknik direktörlük için adı geçmeye başladı. İNTERBOLUTV SPOR Beypiliç Boluspor karşılaşma için Balıkesir’e gitti..

Yönetim Abdullah Ercan’ı da gündeme aldı
banner

mntyapi

Beypiliç Boluspor’da daha önce kulüp ve milli takımlarda çeşitli yaş gruplarında görev alan Abdullah Ercan’ın da teknik direktörlük için adı geçmeye başladı.

İNTERBOLUTV SPOR

Beypiliç Boluspor karşılaşma için Balıkesir’e gitti ancak yönetimin Bolu’da yeni teknik adam arayışları devam ediyor. Taşyürek’le yolların ayrılmasından sonra gündeme gelen isimler yüksek maliyetleri ve kamuoyunun tepkileri nedeniyle bir kenarda bekletilirken, yönetim Fırat Gül’e maliyetinin düşük olması ve takımı tanımasıyla nedeniyle sıcak bakıyor. Ancak hata yapmak istemeyen yönetim bir ismi daha masaya getirdi.

Beypiliç Boluspor da Abdullah Ercan ismi, teknik direktör arayışındaki yönetimin gündeme getirdiği bir diğer isim. Daha önce kulüp ve milli takımlarda çeşitli yaş gruplarında görev alan Ercan’ın da takım teknik direktörlüğü için adı geçmeye başladı. Yönetim kurulunun bu akşam yapacağı haftalık değerlendirme toplantısında Fırat Gül ve Abdullah Ercan isimlerinin ön planda olacağı öğrenildi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL