24 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 152.758
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.856
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 144
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.811
Siyaset Video Haber

YRP ittifaka girerse SP’nin tavrı ne olur?

İnterbolutv’de yayınlanan Yüz Yüze’de konuşan Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Sayın, Millet İttifakı’na Yeniden Refah Partisi’nin de katılması halinde izleyecekleri yolu açıkladı.

mntyapi

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın, www.interbolutv.com ‘da yayınlanan Yüz Yüze adlı programa katıldı.

Gazeteci Arzu Sarı’nın sorularını yanıtlayan İsa Sayın, Millet İttifakı’na Yeniden Refah Partisi’nin de dahil olması halinde nasıl bir tutum sergileyeceklerini anlattı.

SP Bolu İl Başkanı Sayın “Ben tekrar bir araya gelebiliriz derken ittifakı kastetmiyorum. YRP’nin Saadet Partisi çatısı altına dönmelerini kastediyorum. Çünkü milli görüş hareketi bir çınardır gün gelir çınarı eline balta alıp kesmek isteyen insan bile zorda kalınca çınarın gölgesine sığınır. Burası baba ocağıdır. Ağacın kökü burada, 50 yıllık dava arkadaşları burada. O yüzden ben buraya gelmelerini, itilafların son bulmasını ümit ederim. O yüzden haklarında söz de söylemem. Onların teşkilatlarındaki insanlara da samimiyetle söylüyorum. Biz kardeşiz. Bu ayrılığa gerek yok. Rahmetli hocamızın söylediği çok önemli bir söz var. Biz sadece siyaset yapmıyoruz. Ben 20 yıldır buradayım. Her gün yeni bir şey öğreniyoruz biz burada. Burası bir okuldur.  Başımızdaki insan bir işi 5 birimlik yapıyorsa ben 10 kat daha iyi yaparım diye ayrılık yapamazsınız. Yanlış varsa bu konuşulur. Başımızdakilere körü körüne tabi olan bir teşkilat değiliz” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL